uto. jun 18th, 2019

Podrinje u laganom tampu pobedilo Čalmance

Čalma 7. april. Na meču predposlednjeg kola Sremske stonoteniske lige ekipa “Sloga” iz Čalme ugostila je na svom terenu “Podrinje” iz Mačvanske Mitrovice. Podrinje je lider na tabeli i na ovom meču opravdao je čelnu poziciju na kojoj se nalazi. Lako i ubedljivim rezultatom od 4:0 savladali su Čalmance. U prvom meču Zec je uspeo samo u prvom setu da savlada Čupića ali onda igrač Podrinja pobeđuje u naredna tri i beleži pobedu. Po setovima 11/9 – 9/11 – 3/11 – 9/11. U drugom meču Batanić nije imao mnogo šansi protiv Antonijevića tako da je izgubio sva tri seta rezultatima  6/11 – 5/11 – 5/11. Treći meč između Vučenovića i Jankovića završen je takođe rezultatom od 0.3 po setovima 3/11 – 10/12 – 3/11. Četvrti meč u Dublu između Zeca i Vučenovića na jednoj strani i Čupića i Antonijevića na drigoj strani samo je još jednom pokazao svu snagu igrača Podrinja.Gosti su laganom igrom savladali domaći par po setovima 5/11 – 6/11 – 4-11.Ovom pobedom Podrinje je kolo pre kraja ligaškog takmičenja i praktično obezbedilo Prvo mesto u Sremskoj ligi i pored toga što će u poslednjem kolu narednog vikenda u Mačvanskoj Mitrovici ugostiti trećeplasirane Rumljane