pet. mar 22nd, 2019

*UŽIVO* Rezultati fudbalskih utakmica 17.03.

Budite uz naš sajt i fb stranicu i pratite značajnija dešavanja na današnjim utakmicama. Sve utakmice počinju u isto vreme, u 14.30h, a promene rezultata i druge zanimljivosti će biti objavljene na ovom istom linku. Potrebno je samo da osvežite stranicu.

VFL “Jug”

Vojka: Sremac- Sloga (E) 1:0 (0:0)

-Krenula je utakmica u Vojci, Erdevik želi pobedu i da nastavi borbu za viši rang

-Početak meča je kasnio 5 min, bez pravih šansi za prvih 40. minuta igre

Poluvreme bez pogodaka

-56. minut zicer za Sremac, siguran golman gostiju! I dalje 0:0

-63. minut vodi domaća ekipa!

-80. minut , dve dobre šanse i dve sjajne odbrane Starčevića, bez promene rezultata

-Sve ostale sem ove utakmice su završene, Erdevik u naletu da pokuša da izvuče povoljan rezultat u ovom meču

Kraj u Vojci, iznenađenje i neugodan poraz za Slogu…

Beška: Hajduk- Jedinstvo (SP) 3:2 (1:0)

-Počeo je meč u Beški

-42. minut 1:0, strelac Mitrović

Poluvreme vodi Hajduk

-48. minut gol za Pazovu

-64. minut gol za Hajduk, strelac Curaković

-72. ponovo Mitrović strelac za Hajduk, 3:1 vode domaći

-90. minut gol za goste

Kraj meča, pobeda Hajduka 3:2

Divoš: Hajduk- Tatra 1:0 (0:0)

-Počela je utakmica u Divošu, teren u odličnom stanju, ispunjeni su svi uslovi za dobru fudbalsku predstavu

-35. minut poprilično nezanimljiva utakmica u Divošu prema rečima našeg dopisnika, egal na terenu, bez većih šansi

Poluvreme i dalje bez golova

-63. minut gol za Hajduk, strelac Skorupan

Kraj u Divošu, pobeda domaćina, teže nego što se očekivalo

Laćarak: LSK- Hajduk (Č) 4:0 (2:0)

-Počeo je meč, domaća ekipa izuzetno motivisana

-3.minut Vodi LSK, strelac Vukotić Slavko

-Penal za LSK!

-24. minut gol sa penala, Zeleni vode 2:0, strelac Vuletić

-Gostujućoj ekipi se povredio golman, rezervnog nemaju pa je jedan od igrača stao na gol…

Poluvreme sigurno vođstvo LSK-a

-70. minut 3:0, strelac ponovo mladi Vukotić

-87 minut, 4:0 het-trik mladog Vukotića!

Kraj meča u Laćarku, ubedljiva pobeda LSK-a

Belegiš: Podunavac- Jugović 1:0 (0:0)

-Počeo je meč i u Belegišu

Poluvreme bez golova, egal meč

-58. minut vodi Podunavac, strelac Pejčinović

Kraj u Belegišu, pobeda Podunavca

Sloga iz Temerina je slobodna ovo kolo.

Sremska liga

Adaševci: Graničar (A)- Budućnost 0:6 (0:3)

-Počela je jedina utakmica Sremske lige koju danas pratimo

-Prvi deo prvog poluvremena protekao mirno, bez većih šansi, sve se dešava na sredini terena

-35. minut, sjajan šut Stanića iz velike udaljenosti i pogodak, Budućnost vodi 1:0

-Dva brza gola Budućnosti! Strelac oba gola Simovljević, popularni Žiga

Poluvreme odlična igra gostiju

-66. minut 4:0 za Budućnost, strelac Simeunović

-85. minut peti gol sa Salašare, 5:0! Strelac Roksa

-90. minut ponovo Roksa, 6:0